Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN

Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN

Aug. 31, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Creator

Obsada

Agata Kulesza isAlicja Mazur
Alicja Mazur
Aleksandra Adamska isPatrycja Cichy
Patrycja Cichy "Pati"
Marta Malikowska isAgata Strzelecka
Agata Strzelecka "Kosa"
Marta Ścisłowicz isdoctor Basia Dworak
doctor Basia Dworak
Adam Woronowicz isSylwester Hepner
Sylwester Hepner
Joanna Gonschorek isSwieta Palamarczuk
Swieta Palamarczuk
Tomasz Schuchardt isBartłomiej Dworak
Bartłomiej Dworak "Penis"
Jacek Beler isMariusz Piotrowski
Mariusz Piotrowski "Mario"
Hanna Klepacka isKrystyna Nowak
Krystyna Nowak "Campina"

Synopsis

„Skazana gdzie obejrzeć” to polski serial kryminalny, który został wyprodukowany przez Canal+. Premiera serialu odbyła się w 2021 roku. Główną rolę, czyli sędzię Alicję Mazur, zagrała Katarzyna Kwiatkowska.

Akcja serialu koncentruje się wokół sędzi Alicji Mazur, która z powodu błędu sądowego zostaje oskarżona o zabójstwo i trafia do więzienia. Musi teraz przetrwać w niebezpiecznym środowisku, gdzie spotyka się z kobietami, na które wcześniej sama wydała wyrok. W trakcie swojego pobytu w więzieniu stara się udowodnić swoją niewinność i odkryć prawdziwego sprawcę zbrodni.

Niezwykle istotne w serialu są postacie więźniarek, z którymi sędzia Alicja Mazur musi współżyć w więzieniu. Każda z tych postaci ma swoją historię, motywacje i relacje z innymi więźniami. Sędzia samotnie musi radzić sobie w nowym, trudnym środowisku, jednocześnie starając się znaleźć wsparcie wśród swoich współwięźniarek.

Serial porusza wiele tematów, takich jak sprawiedliwość, błąd sądowy, system więzienny, życie w więzieniu, relacje międzyludzkie oraz walka o przetrwanie. Przekazuje również przesłanie o wadach systemu sądownictwa i jego wpływie na życie jednostek.

„Skazana” została pochwalona za swoją angażującą fabułę, wciągające postacie oraz za odwagę w poruszaniu trudnych tematów. Serial doskonale oddaje napięcie i atmosferę w więzieniu, a także przedstawia złożoność psychologiczną głównej bohaterki.

Serial spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów i krytyków, którzy chwalili go za oryginalny pomysł, świetne aktorstwo oraz za poruszanie istotnych społecznie kwestii.

To pytanie często pojawia się w rozmowach miłośników kina. Warto skorzystać z legalnych platform, które oferują płatny dostęp do seriali, zamiast szukać nielegalnych źródeł. W ten sposób wspieramy branżę filmową i przyczyniamy się do tworzenia kolejnych interesujących produkcji.

To hasło, które często pojawia się w wyszukiwarkach internetowych. Niemniej jednak, trzeba zaznaczyć, że jakość seriali oraz wsparcie dla twórców również mają swoją cenę. Dla wielu osób, które cenią jakość obrazu i dźwięku, płatne platformy oferujące „Skazana online” są atrakcyjną opcją.

Nie jest tajemnicą, że wiele osób poszukuje sposobów na obejrzenie seriali za darmo. Należy jednak pamiętać, że tworzenie seriali to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga finansowania. Oferowanie dostępu do seriali za darmo byłoby niewątpliwie nieuczciwe wobec twórców, którzy włożyli dużo wysiłku w stworzenie dzieła.

„Skazana” to emocjonujący i angażujący polski serial kryminalny, który nie tylko zapewnia wciągającą rozrywkę, ale także skłania do refleksji nad sprawiedliwością i systemem sądownictwa. Jego odważna fabuła, wciągające postacie i głębokie przesłanie sprawiają, że jest to produkcja wartą uwagi dla fanów kryminałów i dramatów.

Skazana gdzie obejrzeć, Sprawdź u nas na vodview
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Skazana gdzie obejrzeć(2021) ZOBACZ ZWIASTUN
Original title Skazana
TMDb Rating 7.8 13 votes
First air date Aug. 31, 2021
Last air date Dec. 22, 2023
Seasons 3
Episodes 23
Average Duration 44 minutes
Udostępnij na :0

Sprawdź też

Gra o tron online(2011) OBEJRZYJ ZWIASTUN
Tulsa King gdzie obejrzeć(2022) ZOBACZ ZWIASTUN
The Last of Us gdzie obejrzeć(2023) ZOBACZ ZWIASTUN
Dexter gdzie obejrzeć(2006) ZOBACZ ZWIASTUN

(2) comments

  • ogrpospolity2024-02-26Odpowiedz

    to jest to, co mi leży!

  • Antrykot2024-03-02Odpowiedz

    Od dawna tam śmigam, nie zamieniłbym na żadną inną

Zostaw komentarz

Imię *
Wpisz imię
Email *
Twój email nie będzie upubliczniony

×